Teamsamenstelling zondag

 

Dag Team Nr Klasse Naam
Zondag Dames 1 Overgangsklasse Barbara Huijgen
Zondag Dames 1 Overgangsklasse Birgit Kok
Zondag Dames 1 Overgangsklasse Sharon Wiersema
Zondag Dames 1 Overgangsklasse Kelly de Jo
         
Zondag Dames (jeugdteam) 2 3de Sara
Zondag Dames (jeugdteam) 2 3de  Mirte
Zondag Dames (jeugdteam) 2 3de  Annemiek
Zondag Dames (jeugdteam) 2 3de  Benthe
Zondag Dames (jeugdteam) 2 3de  Mees
         
Zondag  Dames 3de   Eveline Lether
Zondag Dames  3de   Tine Noorda
Zondag Dames  3de  Annette Szirmai 
Zondag Dames   3 3de  Hanny Versluis 
         
 Zondag Dames   4de  Attje Bakker
Zondag  Dames   4de  Gean Wegter 
Zondag  Dames   4de  Tonia Faber 
Zondag  Dames   4de  Annet Bouwers-Vos 
Zondag  Dames   4de  Jill Oberink 
Zondag  Dames   4de  Sjanet Bijker 
         
 Zondag Gemengd  2de     Allard van der Schuur
Zondag  Gemengd   2de    Ruud den Hartig 
Zondag   Gemengd   2de    Niels Koetje 
Zondag   Gemengd   2de    Gwen Peeters 
Zondag  Gemengd  1 2de   Anniek Stijkel
Zondag  Gemengd  1 2de   Joske van der Sluis
Zondag  Gemengd  1 2de   Mieke Zijl
         
Zondag  Gemengd 2 3de Max Adriaanse
Zondag  Gemengd 2 3de Oscar Brouwer
Zondag  Gemengd 2 3de Eline Koning
Zondag  Gemengd 2 3de Hannah Metselaar
Zondag  Gemengd 2 3de Niels Roemeling
         
Zondag  Gemengd 3 4de Thies Diaz Bekkers
Zondag  Gemengd 3 4de Bram de Wit
Zondag  Gemengd 3 4de Simon de Wit
Zondag  Gemengd 3 4de Diede Hoekstra
Zondag  Gemengd 3 4de Tom Unger
Zondag  Gemengd 3 4de Fardau van der Werff
         
Zondag Gemengd 4 6de Sam van Keulen
Zondag Gemengd 4 6de Kyran Goudzwaard
Zondag Gemengd 4 6de Mellanie Demkes
Zondag Gemengd 4 6de Dana van der Kroef
Zondag Gemengd 4 6de Erwin Hassing
Zondag Gemengd 4 6de Alet Boerma
Zondag Gemengd 4 6de Max Buiter
         
Zondag Heren 1 3de Catarinus van der Meer
Zondag Heren 1 3de Albert-Frank Drenth
Zondag Heren 1 3de Arthur Smit
Zondag Heren 1 3de Arjen de Boer
Zondag Heren 1 3de Arjan Breider
Zondag Heren 1 3de Frank Schenk
Zondag Heren 1 3de Peter Antoni
         
Zondag Heren 2 4de Sil Hoekstra
Zondag Heren 2 4de Raoul van Loevezijn
Zondag Heren 2 4de Kjell de Hek
Zondag Heren 2 4de Jorrit Tromp
Zondag Heren 2 4de Sverre Bakker
Zondag Heren 2 4de Sem Menzinga
         
Zondag     Heren (jeugdteam) 3 5de Jordy
Zondag  Heren (jeugdteam) 3 5de Ramir
Zondag  Heren (jeugdteam) 3 5de Lars
Zondag  Heren (jeugdteam) 3 5de Viggo
         
Zondag  Heren (jeugdteam) 4 5de Casper
Zondag  Heren (jeugdteam) 4 5de Luca
Zondag  Heren (jeugdteam) 4 5de Collin
Zondag  Heren (jeugdteam) 4 5de Luuk
         
 
Voorjaarscompetitie overzicht