Competitie indeling najaar 2021

           
           
zaterdag dames 2e klasse 1 Karin Biemond
zaterdag dames 2e klasse 1 Dagmar Bolhuis
zaterdag dames 2e klasse 1 Renate Schenk
zaterdag dames 2e klasse 1 Reina Hoogstrate
zaterdag dames 2e klasse 1 Isabella Werkhoven
           
zaterdag dames 2e klasse 2 Marije van der Goot
zaterdag dames 2e klasse 2 Anne lies Meeske
zaterdag dames 2e klasse 2 Evelien Boerma
zaterdag dames 2e klasse 2 Emma Zijlstra
zaterdag dames 2e klasse 2 Maartje Nieuwenhuis
zaterdag dames 2e klasse 2 Leonie Poel
           
zaterdag dames 3e klasse 3 jeanette olde riekerink
zaterdag dames 3e klasse 3 Marij de Lange
zaterdag dames 3e klasse 3 Saskia de Jong
zaterdag dames 3e klasse 3 Esther Roelofs
zaterdag dames 3e klasse 3 Margit Gosen
zaterdag dames 3e klasse 3 Jeltsje Hemminga
           
zaterdag dames 3e klasse 4 Margriet Deddens
zaterdag dames 3e klasse 4 Farnaz Jooghi
zaterdag dames 3e klasse 4 Marie-Cecile Dols
zaterdag dames 3e klasse 4 Marlies Spooren
zaterdag dames 3e klasse 4 Annet Brouwers-Vos
zaterdag dames 3e klasse 4 Sharyn Roodenburg
           
           
           
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Roelof Roemeling
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Olaf Verhoof
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Claus Dijk
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Annelies Koning
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Brenda Vrieze
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Olaf Verhoof
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Jolanda Betten
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Johan Hellinga
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Ireen de Haan
zaterdag gemengd 2e klasse 1 Roelof Roemeling
           
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Kirstin Sloos Timpte
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Anne Looijmans
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Rik Jelies
zaterdag gemengd 2e klasse 2 jaap soet
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Yvette Zomerman
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Eelco Leijten
zaterdag gemengd 2e klasse 2 Jaklien Bouma
           
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Mellanie Demkes
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Erwin Hassing
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Max Buiter
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Kyran Goudzwaard
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Alet Boerma
zaterdag gemengd 2e klasse 3 Andrea Gietema
           
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Paul Monninkhof
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Teddy Monninkhof
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Jan Hilko Bramer
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Angela Pruisman
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Moniek Bloem
zaterdag gemengd 3e klasse 4 Albert Houwer
           
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Martijn Termaat
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Inge Nielsen
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Jiska Brands
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Michael De Lange
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Kyra Everink
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Martin Zant
zaterdag gemengd 3e klasse 5 Monique Haan de
           
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Karen Thomassen
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Miranda Janssens
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Arnoud Evenhuis
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Erik Til
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Marjo Struif Bontkes
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Michel Mulder
zaterdag gemengd 3e klasse 6 Ellard Oltmans
           
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Ivo Brink
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Korry Hartmans
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Carlijn Teeuwen
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Guido Roegholt
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Eelke Dijkstra
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Agnes Bruggers
zaterdag gemengd 3e klasse 7 Jeroen Bosveld
           
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Marieke Kwant
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Martijn Mullink
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Jelmer Baken
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Isabel Bosma
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Jeroen Reinders
zaterdag gemengd 4e klasse 8 Thessa Scholts
           
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Justin Meijer
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Marleen de Groot
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Arthur van Bergeijk
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Joris Oostveen
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Dorien Bakker
zaterdag gemengd 4e klasse 9 Maaike Kistemaker
           
zaterdag gemengd 4e klasse 10 Lex van der Borg
zaterdag gemengd 4e klasse 10 Carlien Vermue
zaterdag gemengd 4e klasse 10 Annelies Verkroost
zaterdag gemengd 4e klasse 10 André sijtsema
zaterdag gemengd 4e klasse 10 Gert van Ginkel
zaterdag gemengd 4e klasse 10 Ingeborg Leffers
           
zaterdag gemengd 4e klasse 11 Leontien Bossink
zaterdag gemengd 4e klasse 11 Jorien Boels
zaterdag gemengd 4e klasse 11 Ron van Driel
zaterdag gemengd 4e klasse 11 Alexander Oldenburger
zaterdag gemengd 4e klasse 11 Annelyn Hazelhof
           
           
zaterdag heren 1e klasse 1 Job Stijkel
zaterdag heren 1e klasse 1 Sido Nijholt
zaterdag heren 1e klasse 1 Paul van Lier
zaterdag heren 1e klasse 1 Rutger van Lier
zaterdag heren 1e klasse 1 John Reijne
zaterdag heren 1e klasse 1 Tjarco Reitsma
zaterdag heren 1e klasse 1 Vincent Sleeking
           
zaterdag heren 3e klasse 2 Maarten Duisterwinkel
zaterdag heren 3e klasse 2 Ramon van Dijk
zaterdag heren 3e klasse 2 Kil Laverman
zaterdag heren 3e klasse 2 Koos Alberda van Ekenstein
zaterdag heren 3e klasse 2 Arjen Hofstra
           
zaterdag heren 4e klasse 3 Martijn Scholtens
zaterdag heren 4e klasse 3 Chris Koens
zaterdag heren 4e klasse 3 Robert De Vries
zaterdag heren 4e klasse 3 Martin van Dijk
zaterdag heren 4e klasse 3 Wouter de Vries
zaterdag heren 4e klasse 3 Peter Stukker
           
zaterdag heren 4e klasse 4 Albert Smith
zaterdag heren 4e klasse 4 Edwin De wit
zaterdag heren 4e klasse 4 Cees Boerhout
zaterdag heren 4e klasse 4 Bart Kuijper
zaterdag heren 4e klasse 4 Ybo de Haan
zaterdag heren 4e klasse 4 John Doon
           
zaterdag heren 5e klasse 5 Gerben Olthof
zaterdag heren 5e klasse 5 Ewoud Rijke
zaterdag heren 5e klasse 5 Frank Antoni
zaterdag heren 5e klasse 5 Niek Hummel
zaterdag heren 5e klasse 5 Than Nguyen
zaterdag heren 5e klasse 5 Jurjen De Vries
           
zaterdag heren 5e klasse 6 Tjibbe Veldkamp
zaterdag heren 5e klasse 6 Guus Jan Eenjes
zaterdag heren 5e klasse 6 Jan de Graaf
zaterdag heren 5e klasse 6 Henk Kamphuis
zaterdag heren 5e klasse 6 jan metselaar
zaterdag heren 5e klasse 6 Henny Lemmink
           
zaterdag heren 5e klasse 7 Niels Rop
zaterdag heren 5e klasse 7 Sietse Banga
zaterdag heren 5e klasse 7 Koen Riede
zaterdag heren 5e klasse 7 Arjan Beekman
zaterdag heren 5e klasse 7 Martin van der Woude
zaterdag heren 5e klasse 7 Jasper Boter
zaterdag heren 5e klasse 7 Tim Teunis
           
zaterdag heren 5e klasse 8 Tjibbe Veldkamp
zaterdag heren 5e klasse 8 Guus Jan Eenjes
zaterdag heren 5e klasse 8 Jan de Graaf
zaterdag heren 5e klasse 8 Henk Kamphuis
zaterdag heren 5e klasse 8 jan metselaar
zaterdag heren 5e klasse 8 Henny Lemmink
           
zaterdag heren 5e klasse 9 Ruud Hartveld
zaterdag heren 5e klasse 9 Vincent Lips
zaterdag heren 5e klasse 9 Joep Smid
zaterdag heren 5e klasse 9 Henk Jan Uijterlinde
zaterdag heren 5e klasse 9 Eric Sietsema
zaterdag heren 5e klasse 9 Matisse Van der velde
zaterdag heren 5e klasse 9 Tim Hatzmann
 zaterdag  heren  5e klasse 9 Steven Pieter   de Boer
           
maandag heren 1e klasse 1 Bram van der Veen
maandag heren 1e klasse 1 Nick Smit
maandag heren 1e klasse 1 Eric Vos
maandag heren 1e klasse 1 Frank Winkel
maandag heren 1e klasse 1 Doewe Hoving
maandag heren 1e klasse 1 Frank Antoni
maandag heren 1e klasse 1 Paul Monninkhof
           
maandag heren 2e klasse 2 Klaas Beukema
maandag heren 2e klasse 2 Wim Scholtens
maandag heren 2e klasse 2 Gjalt Woudstra
maandag heren 2e klasse 2 Rob Antoni
maandag heren 2e klasse 2 Dennis Snabilié
maandag heren 2e klasse 2 roelof timmerman
           
maandag heren 3e klasse 3 Henk Gort
maandag heren 3e klasse

3

Aaldert Otten
maandag heren 3e klasse 3 Harm Vos
maandag heren 3e klasse 3 Henk Wiersema
maandag heren 3e klasse 3 Ronald Mengerink
maandag heren 3e klasse 3 Michiel Elema
           
donderdag dames hoofd klasse 1 Marian Krabbenborg
donderdag dames hoofd klasse 1 Gezien Takens Edens
donderdag dames hoofd klasse 1 Marga Lunshof
donderdag dames hoofd klasse 1 Anneke Kromhout van der Meer
donderdag dames hoofd klasse 1 Mirjam Busch
donderdag dames hoofd klasse 1 Corien Bogels
           
vrijdag dames 2e klasse 1 Loes Gijsberts-Weggemans
vrijdag dames 2e klasse 1 Mirjam Hilbrands
vrijdag dames 2e klasse 1 Marieke Smit
vrijdag dames 2e klasse 1 Annette Szirmai
vrijdag dames 2e klasse 1 Liesbeth ter Horst
vrijdag dames 2e klasse 1 Marieke Uitentuis
vrijdag dames 2e klasse 1 Karianne Zwart
           
vrijdag dames 2e klasse 2 Sabine  Wentink 
vrijdag dames 2e klasse 2 Wanda  Dinges 
vrijdag dames 2e klasse 2 Marleen  Hanenberg
vrijdag dames 2e klasse 2 Kirsten Evers
           
vrijdag dames 3e klasse 3 Alja de Boer
vrijdag dames 3e klasse 3 Miranda Janssens
vrijdag dames 3e klasse 3 Lotte Koning
vrijdag dames 3e klasse 3 Karen Thomassen
vrijdag dames 3e klasse 3 Sabine van Dijk
vrijdag dames 3e klasse 3 Anne-Loes van Ginkel
vrijdag dames 3e klasse 3 Jiska Brands
           
vrijdag dames 4e klasse 4 Attje Bakker
vrijdag dames 4e klasse 4 Sjoerdtje Beekman
vrijdag dames 4e klasse 4 Tonia Faber
vrijdag dames 4e klasse 4 Jeannet Wilting
vrijdag dames 4e klasse 4 Ingrid Visser
           
vrijdag dames 4e klasse 5 lous ebbens
vrijdag dames 4e klasse 5 Sjanet Bijker
vrijdag dames 4e klasse 5 Gean Wegter
           
vrijdag heren 2e klasse 1 Jeroen Batterink
vrijdag heren 2e klasse 1 Remi Schuurman
vrijdag heren 2e klasse 1 Peter van der Molen
vrijdag heren 2e klasse 1 Maarten Janssen
vrijdag heren 2e klasse 1 Gerben Olthof
vrijdag heren 2e klasse 1 Martijn Termaat
vrijdag heren 2e klasse 1 Julius Westendorp
Competitie Overzicht