CREAM TOPPERS (Winter 2015-2016)

Een overzicht van de toernooiresultaten van onze cream-jeugd-toppers in de winter van 2015-2016 (tot en met 13-03).

Ook deze winter zijn onze jeugdleden actief. Hieronder staat een overzicht van de podiumplaatsen van onze CreamToppers

Weekend (12-13 en 19-20 maart)

Onderdeel Plaats Naam link
ME 11-12 1 Hanna Lindeboom JRT*** VTC Best
JE 11-12 2 Jorrit Tromp JRT* Emmeloord
JE 11-12 1 Jasper Visker JRT** Tennisteam het Noorden
JE 13-14 1 Max Adriaanse JRT** Tennisteam het Noorden

Zondag 13 maart

Onderdeel Plaats Naam link
Groen1 2 Maud Rutgers Smashing ROG circuit
Groen2 1 Mees Jongsma Smashing ROG circuit
Groen2 2 Annemiek de Graaf Smashing ROG circuit

Zondag 14 februari

Onderdeel Plaats Naam link
Groen2  1  Viggo Visser Smashing ROG circuit
Groen3  1  Maud Rutgers Smashing ROG circuit
Groen3  2  Mees Jongsma Smashing ROG circuit

Weekend 23-24 januari

Onderdeel Plaats Naam link
MD 11-12 1 Naima Bojada JRT*** Tenniscenter heuvelrug Doorn
MD 11-12 1 Hanna Lindeboom JRT*** Tenniscenter heuvelrug Doorn
JD 11-12 1 Jorrit Tromp JRT* Tennisteam het Noorden
JD 11-12 1 Sil Hoekstra JRT* Tennisteam het Noorden
JD 13-14 3/4 Sem Menzinga JRT** Tennisacademy van Gelderen
JD 13-14 3/4 Oscar Brouwer JRT** Tennisacademy van Gelderen

Weekend 9-10 januari

Op 10 januari was er weer een ROG-toernooi inKardinge. Bij oranje won Viggo Visser zijn poule, en bij groen werd Annemiek de Graaf eerste!

Kerstvakantie (20-27 december)

Onderdeel Plaats Naam link
ME 11-12 1 Naima Bojada JRT*** Jan Lanting Kerst jeugdranglijsttoernooi 2015
JE 11-12 3/4 Niels Roemeling JRT*** Jan Lanting Kerst jeugdranglijsttoernooi 2015
JE 11-12 1 Jasper Visker Jeugdtoernooi TSH Haren 2015 (JRT* en Groen)
JE 11-12 2 Jorrit Tromp Jeugdtoernooi TSH Haren 2015 (JRT* en Groen)
JE 11-12 3/4 Sil Hoekstra Jeugdtoernooi TSH Haren 2015 (JRT* en Groen)

Weekend 12-13 december

Onderdeel Plaats Naam link
Groen 1 Viggo Visser Smashing ROG circuit
MD 11-12 1 Naima Bojada JRT*** Tennisteam het Noorden
  2 Hanna Lindeboom JRT*** Tennisteam het Noorden
JD 11-12 3/4 Niels Roemeling JRT*** Tennisteam het Noorden
  1 Jasper Visker JRT* Racket Centrum Steenwijk Open
  2 Jorrit Tromp JRT* Racket Centrum Steenwijk Open 
  2 Sil Hoekstra JRT* Racket Centrum Steenwijk Open
  3/4 Jordy Hoogstra JRT* Racket Centrum Steenwijk Open
  3/4 Jesse Schulting JRT* Racket Centrum Steenwijk Open
JD 13-14 3/4 Max Adriaanse JRT** Approach
  3/4 Oscar Brouwer JRT** Approach
  3/4 Sem Menzinga JRT** Approach

Herfstvakantie (17-24 oktober)

Onderdeel Plaats Naam link
ME 11-12 1 Naima Bojada 2015 Open Koriander Jeugd Herfsttoernooi
ME 11-14 1 Naima Bojada  
JE 11-12 2 Jordy Hoogstra JRT* Tennisteam het Noorden (week 43)
JE 13-14 2 Max Adriaanse JRT* Tennisteam het Noorden (week 43)
  3/4 Oscar Brouwer JRT* Tennisteam het Noorden (week 43)

Tips en foto's voor deze eregalerij kun je mailen naar jeugdkrekkers@gmail.com

Jeugd overzicht