CREAM TOPPERS (Zomer 2016)

Het buitenseizoenis begonnen. Hier staat het overzicht van de podiumplaatsen van onze jonge CreamToppers (tot en met 09-07).

Week .. - Peize

 

Week 27 (4 juli - 9 juli)

Onderdeel Plaats Naam link
JE 11-12 1 Jorrit Tromp Hertenkamp JRT* en Open Jeugdtoernooi
JE 11-12 2 Sil Hoekstra Hertenkamp JRT* en Open Jeugdtoernooi
JE 10-12 Groen 2 Geertjan Nijborg Hertenkamp JRT* en Open Jeugdtoernooi

Week 26 (27 juni - 3 juli)

Onderdeel Plaats Naam link
JE 11-12 1 Jorrit Tromp Open Jeugdtoernooi Nienoord, JRT *
JE 11-12 2 Sil Hoekstra Open Jeugdtoernooi Nienoord, JRT *
JD 11-12 1 Jorrit Tromp Open Jeugdtoernooi Nienoord, JRT *
JD 11-12 1 Sil Hoekstra Open Jeugdtoernooi Nienoord, JRT *
JD 11-12 2 Jordy Hoogstra Open Jeugdtoernooi Nienoord, JRT *
JD 11-12  1 Ramir van Driel Autoland van den Brug JRT*
Groen 1 1 Viggo Visser 6de TC de Weide ROG toernooi
Groen 1 2 Geertjan Nijborg 6de TC de Weide ROG toernooi

Week 24 (13 juni - 19 juni)

Onderdeel Plaats Naam link
MD 11-12 1 Hanna Lindeboom JRT *** Raalte
JD 11-12 3/4 Jasper Visker JRT *** Raalte
JD 11-12 2 Jorrit Tromp JRT ** Wierden
JD 11-12 2 Sil Hoekstra JRT ** Wierden
JD 11-14 1 Ramir van Driel  TSH jeugd open 2016
JD 11-14 1 Collin Huiskes TSH jeugd open 2016
JE 11-12 2 Collin Huiskes TSH jeugd open 2016
JE 11-12  3 Lars van Veen TSH jeugd open 2016
JE 10-12 Groen 2 Viggo Visser TSH jeugd open 2016
JE 10-12 Groen 3/4 Coert Meijer TSH jeugd open 2016
JD 10-12 Groen 1 Coert Meijer TSH jeugd open 2016
JD 10-12 Groen 1 Viggo Visser TSH jeugd open 2016
ME 10-12 Groen 1 Annemiek de Graaf TSH jeugd open 2016
ME 10-12 Groen  2 Maud Rutgers TSH jeugd open 2016
ME 10-12 Groen 3 Sara Lindeboom TSH jeugd open 2016
MD 10-12 Groen  1 Maud Rutgers TSH jeugd open 2016
MD 10-12 Groen  1 Sara Lindeboom TSH jeugd open 2016
MD 10-12 Groen  2 Annemiek de Graaf TSH jeugd open 2016
MD 10-12 Groen  2 Noa Begeman TSH jeugd open 2016

 Meivakantie (30 april - 8 mei)

Onderdeel Plaats Naam link
JE 11-12 3/4 Niels Roemeling JRT *** Barneveld 2016
JD 11-12 1 Niels Roemeling JRT *** Barneveld 2016 
JE 11-12 2 Jasper Visker JRT** Meppel
JD 11-12 1 Jasper Visker JRT** Meppel
JD 13-14 2 Max Adriaanse JRT** Meppel
JE 11-12 2 Jordy Hoogstra duggy JRT* 2016
JE 11-12 3/4 Sil Hoekstra duggy JRT* 2016
ME Groen 3/4 Sara Lindeboom ALTA JRT* 2016

 

Tips en foto's voor deze eregallerij kunt u sturen naar: jeugd@creamcrackers.nl

Jeugd overzicht