CREAM TOPPERS (Winter 2016-2017)

Een overzicht van de toernooiresultaten van onze cream-jeugd-toppers in de winter van 2016-2017 (tot en met 19-03-2017).
Foto's en tips zijn welkom (mail naar jeugd@creamcrackers.nl)

Enkelweekend (11-12 en 18-19 maart)

 Onderdeel Plaats Naam link
 JE 11-12 2 Jordy Hoogstra JRT** Van Gelderen Tennis / de Kloek
  2 Jorrit Tromp JRT*** Nationaal Indoor Toernooi
 JE 13-14 3/4 Oscar Brouwer JRT** Tennisteam van het Noorden
 JE 15-16 3/4 Jort Nijdam JRT*** Nationaal Indoor Toernooi

Enkelweekend (4-5 en 11-12 februari)

 Onderdeel Plaats Naam link
 JE 11-12 3/4 Viggo Visser JRT* Tennisteam het Noorden
  1 Jorrit Tromp JRT** APPROACH
  2 Sil Hoekstral JRT** APPROACH
  3 Jordy Hoogstra JRT** APPROACH
  3/4 Niels Roemeling JRT**** InTime
 ME 13-14 2 Hanna Lindeboom JRT** FOCUS Tennis Academy
 JE 13-14 1 Oscar Brouwer JRT** APPROACH
  3/4 Sem Menzinga JRT** APPROACH
  3/4 Max Adriaanse JRT*** Dutch Tennis Academy
 MD 15-16 1 Rixt van der Werff JRT**** InTime 
  3/4 Jasmijn Grimbrere JRT**** InTime

Dubbelweekend (21 en 22 januari)

Onderdeel Plaats Naam link
 JD 11-12 3/4 Coert Meijer JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
  3/4 Ramir van Driel JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
  2 Niels Roemeling JRT**** Heuvelrug Doorn
 JD 13-14 2 Oscar Brouwer JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
  2 Sem Menzinga JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
  3/4 Kjell de Hek JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
  3/4 Raoul van Loevezijn JRT** Dubbelweekend Meppel 2017
 MD 15-16 1 Jasmijn Grimbrere JRT**** Heuvelrug Doorn
  3/4 Rixt van der Werff JRT**** Heuvelrug Doorn
 JD 15-16 1 Niels Visker JRT**** Heuvelrug Doorn

Kerstvakantie 27 december 2016 tot en met  8 januari 2017

Onderdeel Plaats Naam link
GROEN 1 Geertjan Nijborg REO Oliebollentoernooi
  1 Geertjan Nijborg Hoogezand
JD GROEN 1 Coert Meijer JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  2 Hugo Sjobbema JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  2 Viggo Visser JRT* Smashing Jeugdtoernooi
ME 11-12 1 Maud Rutgers JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  2 Annemiek de Graaf JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  3/4 Mees Jongsma JRT* Smashing Jeugdtoernooi
JE 11-12 1 Jordy Hoogstra JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  2 Ramir van Driel JRT* Smashing Jeugdtoernooi
  3/4 Viggo Visser JRT* Smashing Jeugdtoernooi
 JE 13-14 1 Jasper Visker JRT** Fries Invitatie Toernooi
 JE 15-16 2 Niels Visker JRT**** Dutch Tennis Academy

Weekend 17-18 december 2016

Onderdeel Plaats Naam link
MD 11-12 3/4 Maud Rutgers JRT* Steenwijk
  3/4 Annemiek de Graaf JRT* Steenwijk
  3/4 Sara Lindeboom JRT*** Leeuwarden
JD 11-12 2 Ramir van Driel JRT* Steenwijk
  3/4 Hugo Sjobbema JRT* Steenwijk
  3/4 Viggo Visser JRT* Steenwijk
  3/4 Niels Roemeling JRT**** Alphen aan den Rijn
 JD 13-14 1 Oscar Brouwer JRT** Approach
  1 Sem Menzinga JRT** Approach
  2 Raoul van Loevezijn JRT** Approach
  2 Kjell de Hek JRT** Approach
  3/4 Max Adriaanse JRT*** Leeuwarden
JD 15-16 1 Niels Visker JRT**** Alphen aan den Rijn

 

Jeugd overzicht