Bestuur en Commissies

Bestuur:

 

Voorzitter:                    vacant            

Vice voorzitter:            vacant      vicevoorzitter@creamcrackers.nl

Secretaris                      Jeroen Batterink   secretaris@creamcrackers.nl 

Penningmeester            Marijke Hanania  penningmeester@creamcrackers.nl  (IBAN Cream Crackers NL74RABO0141065338)

Algemeen bestuurslid    Ronald Haan voorzitter@creamcrackers.nl 

Algemeen bestuurslid    vacant

Algemeen bestuurslid    vacant 

COMMISSIES (in alfabetische volgorde)

Baancommissie: cpkoens@gmail.com (Chris Koens)

Barcommissie: barcommissie@creamcrackers.nl vacant

G-tennis: gtennis@creamcrackers.nl

ICE-Commissie: ice@creamcrackers.nl (voorz. Eric Vos)

Jeugdcommissie: jeugd@creamcrackers.nl  (voorz. vacant)

Ledenadministratie: ledenadministratie@creamcrackers.nl ( Ellard, Michael & Jiska)

PR & Communicatie  commissie: pr@creamcrackers.nl (Ina, Brenda, Jopie & Eveline)

Recreanten commissie: recreanten@creamcrackers.nl (voorz. Lieuwe van der Werff)

Sponsor- en kledingcommissie sponsorcommissie@creamcrackers.nl (Ina, Brenda, Jopie & Eveline)

Technische commissie: technischecommissie@creamcrackers.nl (voorz. Mieke Zijl)

Vorenkamp25+ commissie: vorenkamp25plus@creamcrackers.nl 

Vrijwilligerscommissie: vrijwilligers@creamcrackers.nl 

50+Commissie: 50plus@creamcrackers.nl  (voorz. Ans Hagenaars)

25+ Toernooi Commissie: 25plus@creamcrackers.nl