Bestuur en Commissies

Bestuur:

 

Voorzitter:                    vacant            

Vice voorzitter:            vacant      vicevoorzitter@creamcrackers.nl

Secretaris                      Jeroen Batterink   secretaris@creamcrackers.nl 

Penningmeester            Marijke Hanania  penningmeester@creamcrackers.nl  (IBAN Cream Crackers NL74RABO0141065338)

PR & Communicatie    Eveline Lether pr@creamcrackers.nl 

Algemeen bestuurslid    Bram van der Veen info@creamcrackers.nl

Algemeen bestuurslid    Ronald Haan voorzitter@creamcrackers.nl 

Algemeen bestuurslid    Bob Klaassen

COMMISSIES (in alfabetische volgorde)

Baancommissie: cpkoens@gmail.com (Chris Koens)

Barcommissie: barcommissie@creamcrackers.nl (Jill Oberink)

ICE-Commissie: ice@creamcrackers.nl (voorz. Eric Vos)

Jeugdcommissie: jeugd@creamcrackers.nl  (voorz. vacant)

Ledenadministratie: ledenadministratie@creamcrackers.nl (Anne Marieke, Ellard & Jiska)

Recreanten commissie: recreanten@creamcrackers.nl (voorz. Lieuwe van der Werff)

Technische commissie: technischecommissie@creamcrackers.nl (voorz. Mieke Zijl)

Vorenkamp25+ commissie: vorenkamp25plus@creamcrackers.nl 

50+Commissie: 50plus@creamcrackers.nl  (voorz. Ans Hagenaars)

25+ Toernooi Commissie: 25plus@creamcrackers.nl