ICE Indeling 2019

De ICE-commissie heeft de definitieve indeling van de poules vastgesteld. Alle verzoeken om promotie en degradatie zijn gehonoreerd.
Het wedstrijdprogramma krijg je in het weekend van 13/14 april van je poulemanager.

Hoofdklasse   Promotieklasse A
Koos Alberda van Ekenstein Maarten Janssen
Kil Laverman Johan Santing
Bert Schipper Marcel Ark
Hendri van Olst Bouma Henk Pieter
Ralph Peperkamp Michael Lange
Maarten Duisterwinkel Freek Meulen
David Meyerowitz Bert Plat
Marcel Niewold Karel Brascamp
Tim Beernink Ramon Dijk
Promotieklasse B Promotieklasse C
Gerk Rozema Thibault Guitton
Rogier Blink Rik Jelies
Klaas Beukema Chris Koens
Laurens Mulderije Robert Vries
Frank Arents Cor Weidenaar
Eric Sinnema Ibo Haan
Wouter Vries Piet Huisman
Dirk-Jan Miedema Kyran Goudzwaard
Peter Stukker Frank Winkel
1e klasse A   1e klasse B
Bob Klaassen Erik Witkamp
Albert Smith Johan Thiecke
Jean-Paul Dijkstra Marius Vink
Koos Wit Michel Mulder
Eric Vos Martin Zant
Niek Hummel Arnoud Huisman
Martin Dijk Henk Kamphuis
Auke Gerritsma Gerben Olthof
Anne Looijmans    
1e klasse C   1e klasse D
Sander Heinst Remy  Boer
Arjan Woldring Folkert Bruggen
Anneke Kromhout van der Meer Martijn Termaat
Marian Roelfzema Julius Westendorp
Douwe Drijfhout Ellard Oltmans
Tjibbe Veldkamp Ivo Brink
Dagmar Bolhuis Jakob Kuipers
Albert Houwer Bart Kuijper
2e klasse A   2e klasse B
Edward Beverloo Herman Jager
Henny Lowik Lieuwe Werff
Els Reinders Inge Nielsen
Saskia Niewold Martin Woude
Angela Pruisman Lizette Laan
Dana Kroef Willemijn Bos
Reina Hoogstrate Remi Schuurman
Servaas Donders Ellen Nollen
    Koen Plate
2e klasse C      
Isabella Werkhoven    
Sietse Banga    
Niels Rop    
Thomas Scheeren    
Ewoud Rijke    
Joep Baggerman van Houweninge  
Laurens Jeronimus    
Marieke Heling    
Michiel Kerkhof    
3e klasse A   3e klasse B
Jacqueline Delahaye Zwaan Schoterman
Harm Vos Annette Szirmai
Tine Noorda Johan Steenbergen
Quirine Hamster Jeroen Bosveld
Mirjam Busch Lotte Koning
Nick Witkamp Guido Roegholt
Fenmo Boswijk Thom Ronde
Sabine Dijk Jiska Brands
       
3e klasse C   3e klasse D
Erik Eppinga Koos Vos
André Sijtsema Femke Vellinga
Vincent Looij Dennis Sleebos
Mark Hoek Hasper Ronald
Bert Gijsberts Jeroen Reinders
Elisa Swart Jeffrey Jonge
Miriam Ittersum Wiebe Zwaag
Karen Thomassen Anneke Wind-Dijksterhuis
4e klasse A   4e klasse B
Jan Drenth Dorien Stroobach
Marga Lunshof Anna Rinsma
Susan Scheeren Annemieke Maring
Renger Ritzema Hanny Versluis
Cora Leeuw Wim Borghols
Ineke Middelveldt Shirley Buurveld
Lisa Rosing Jan Willem Vries
Paul Vilsteren Jelmer Baken
Idelet Dijken Loes Gijsberts-Weggemans
4e klasse C    
Carlien Vermue    
Michel Beek    
Karina Smrkovsky    
Aad Beek    
Hartveld Ruud    
Saskia Jong    
Lous Ebbens    
Lianne Kampstra    
Jelleke Kerkhof