ICE Indeling 2021

 

Hoofdklasse   Promotieklasse A
Koos Alberda Jan Aalfs
Karel Brascamp Chiel Beaumont
Remco Bruinsma Rogier Blink
Daniel de Jonge Frank Brugge
Robert De Vries Auke Gerritsma
Maarten Duisterwinkel Mirjam Gietema
Chris Koens Jeroen Jeneson
Kil Laverman    
Claudia Löwik    
Promotieklasse B Promotieklasse C
Bart Kuijper Cees Boerhout
Ary Littooy Thijs Pots
Freek Meulen Johan Santing
Laurens Mulderije Jaap Scheltens
Than Nguyen Eric Sinnema
Bert Plat Wouter Vries
Gerk Rozema Frank Winkel
       
       
1e klasse A   1e klasse B
Dagmar Bolhuis Edward Beverloo
Fenmo Boswijk Martijn Mullink
Ivo Brink Ralph Nienhuis
Martin Dijk Gerben Olthof
Andrea Gietema Joris Oostveen
Frank Haan Ruud Peters
Jordie Hoeksema Albert Smith
Anneke Kromhout vd Meer Peter Stukker
       
1e klasse C    
Dick Bonarius    
Martijn Termaat    
Jan Tuinstra    
Jenne Vlugt    
Jaap Wal    
Lieuwe Werff    
Koos Wit    
Arjan Woldring    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse A   2e klasse B
Jeroen Bosveld Kirsten Evers
Loes Gijsberts Reina Hoogstrate
Bibi Koekkoek Esther Koning
Inge Nielsen Justin Meijer
Vilsteren Paul Saskia Niewold
Marieke Pijper Koen Plate
Guido Roegholt Niels Rop
Martin Woude Femke Vellinga

 

 

 

 

 

3e klasse A   3e klasse B
Jacqueline Delahaye Jelmer Baken
Servaas Donders Dorien Bakker
Marja Emming Sjoerdtje Beekman
Jopie Lindeboom Steven Boer
Karina Smrkovsky Finnegan Donahue
Dorien Stroobach Annelyn Hazelhoff
Hein Vruggink Elisa Swart
       
       
3e klasse C   3e klasse D
Tim Hatzmann Wieger Dam
Vincent Lips Roderick Van Bommel
Frans Philips Matisse Velde
Thom Ronde Jeroen Visser
André Sijtsema Harm Vos
Erald Sula Jurjen Vries
Henk-Jan Uijterlinde Sabine Wentink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4e klasse A   4e klasse B
Ingrid Aart Marjan Buwalda
Leontien Bossink Anouk Drayer
Judith Brekhof Iris Kolkman
Nienke Funke Cora Leeuw
Titia Heeringa Agnes Schiphof
Jantien Kurpershoek Barbara Smeets
Sharyn Roodenburg Hannah Strijker
Susan Scheeren Yanoula Zwaard
       
4e klasse C   4e klasse D
Nynke Dijk Luit Deel
Lianne Kampstra Jan Drenth
Isabella Kropholler Margit Gosen
Marga Lunshof Jelleke Kerkhof
Nanny Prinsen Jeanette Olde riekerink
Annick Scheerder Esther Roelofs
Carlien Vermue Annemiek Veen
Stiena Nienhuis-Hesse Charlotte Wolff
       
4e klasse E   4e klasse F  
Tyrone Bakker Aad Beek
Michel Beek Ron Driel
Wim Borghols Ruud Hartveld
Eelco Luurtsema Alexander Oldenburger
Wouter Oosterveld Mathieu Richelle
Erik Poortman Henk Spoelstra
Sander Roemahloine Simon Zaag
Berthold Tuik Doeke Zanstra