ICE PD 2019

 

 In de drie hoogste poules zijn er geen onbeperkt aantal plaatsen (we willen toe naar een piramide). Om de strijd om de plaatsen zoveel mogelijk sportief te beslechten spelen we hier (naast directe promotie en degradatie) ook aan het eind van het seizoen beslissingswedstrijden. Dit zijn de promotie-degradatiewedstrijden.

 

 

 

Algemeen

 

  • De deelnemers aan de PD-wedstrijden dienen onderling de datum te plannen. De PD-wedstrijd dient voor 16 november te worden gespeeld.
  • Een promotiekandidaat die een PD-wedstrijd niet speelt promoveert niet (tenzij de tegenstander de wedstrijd gewonnen geeft).
  • Een degradatiekandidaat die een PD-wedstrijd niet speelt degradeert (tenzij de tegenstander de wedstrijd gewonnen geeft).

 

 

 

 

 

Play-offs

 

ICE-bokaal

 

Driekamp:

 

Marcel Niewold – Hendri van Olst 0-2 (2-6 2-6)

 

Marcel Niewold – Kil Laverman 0-2 (3-6 3-6)

 

Kil Laverman – Hendri van Olst 2-0 (7-6 6-4)

 

ICE Kampioen 2019: Kill Laverman

 

 

 

Aletta Jacobs trofee

 

A. Anneke Kromhout van der Meer – Dagmar Bolhuis 0-2 (4-6 6-7)

 

B. Marian Roelfzema  – Anne Looijmans 2-0 (6-4 7-6)

 

Finale: Dagmar Bolhuis - Marian Roelfzema

 

 

 

PD Hoofdklasse

 

Frank Arents: BYE

 

Bert Plat – Chris Koens 0-2 (2-6 3-6)

 

 

 

PD Promotieklasse

 

Gerk Rozema –  Niek Hummel 2-1 (6-2 0-6 6-3)

 

Klaas Beukema –  Martin Zant 0-2 (0-6 3-6)

 

Thibault Guitton –  Albert Houwer

 

Jacob Kuipers: BYE

 

 

 

PD 1e klasse

 

Anne Looijmans – Edward Beverloo 2-1 (2-6 7-5 6-3)

 

Mark van der Woude BYE

 

Anneke Kromhout van der Meer – Joep Baggerman van Houweninge 1-2 (0-6 6-2 4-6)

 

 

 

Kampioenen

 

H:   Dave Meyerowitz

 

PA: Karel Brascamp

 

PB: Dirk Jan Miedema

 

PC: Robert de Vries

 

1A: Auke Gerritsma

 

1B: Marius de Vink

 

1C: Sander Heinst

 

1D: Bart Kuyper

 

2A: Saskia Niewold

 

2B: Lieuwe van der Werf

 

2C: Michel Kerkhof

 

3A: Femmo Boswijk

 

3B: Jeroen Bosveld

 

3C: Vincent de Looij

 

3D: Anneke Wind-Dijksterhuis

 

4A: Paul van Vlisteren

 

4B: Anneke Daalder
4C: Karina Smrkovsky

 

 

 

N.B. Alle kampioenen promoveren !!!!

 

Huldiging van de kampioenen op zaterdagavond 16 november bij het slottoernooi in de Stadjershal

 


Promoties:

 

PA: --

 

PB: Frank Arents

 

PC: Chris Koens

 

1A: ---

 

1B: Martin Zant

 

1C: nnb

 

1D: Jacob Kuipers

 

2A: ---

 

2B: Mark van der Woude

 

2C: Joep Baggerman van Houweninge

 

3A: Niek Witkamp

 

3B: Guido Roegholt

 

3C: Mark Hoek

 

3D: Jeroen Reinders

 

4A: Jan Drenth

 

4B: Jelmer Baken

 

4C: Jelleke Kerkhof