Publicatiedatum: 02-09-2026

Nieuwscategorie:

Terugblik op het Nieuwe Leden Toernooi en Voordeurdelers Toernooi

 

 

Augustus telde maar liefst twee recreantentoernooien. Eerst het Nieuwe Leden Toernooi, met veel nieuwe gezichten op tennis- en padelbanen. Kort daarna volgde het Voordeurdelers Toernooi, ook met tennis én padel samen. Twee toernooien, veel nieuwe ontmoetingen en genoeg reden om terug te blikken.

๐ŸŽพ๐Ÿ“ Nieuwe Leden Toernooi

Vrijdag 21 augustus vond het Nieuwe Leden Toernooi plaats. Maar liefst 17 enthousiaste nieuwe leden stonden klaar voor een gezellige en sportieve avond op de tennisbaan. We speelden volgens een schema waarbij vrijwel iedereen iedere ronde een andere partner en andere tegenstanders had. Zo maakten de deelnemers snel kennis met veel clubgenoten.

Door een blessure in de hogere poule moesten we even improviseren. Met enkele geleende spelers van de toss verderop konden we het programma gelukkig vervolgen.

Het enige minpunt van de avond? De aangekondigde bitterballen. Door een uitgeschakelde frituur moesten we die helaas missen. Gelukkig mocht dat de pret niet drukken en kijken we terug op een zeer geslaagde avond met leuke wedstrijden, nieuwe ontmoetingen en veel blije gezichten.

Ook bij padel was het een gezellige avond: meerdere nieuwe leden schreven zich meteen in voor training, en een paar dames die eerst voor tennistraining hadden gekozen, gaan nu toch liever aan de slag met padel.

๐ŸŽพ๐Ÿ“ Voordeurdelers Toernooi: sportief genieten!

Wat een heerlijke editie van het jaarlijkse Voordeurdelers Toernooi! Dit jaar in een geheel nieuwe opzet: niet alleen tennis, maar ook padel. En dat bleek een schot in de roos!

Na een regenachtige zondagochtend klaarde het gelukkig precies op tijd op. Maar liefst 26 tennisteams, verdeeld over vier poules, gingen de strijd met elkaar aan. Op de padelbanen streden nog eens 10 teams om de winst.

De wedstrijden duurden dit jaar geen 30 maar 20 minuten, waardoor iedereen in de poule tegen elkaar speelde. Dat zorgde voor veel afwisseling, spannende partijen en een fanatieke strijd om ieder gewonnen game.

Tussen het sporten door was er volop tijd voor gezelligheid, met lekkere hapjes en een drankje. Rond vijf uur zat het sportieve gedeelte erop en werd er gezellig nagepraat. Daarna volgde de uitslag en gingen de winnaars met een leuke attentie naar huis.

Om 17.30 uur was het toernooi afgelopen. En dat was maar goed ook, want kort daarna kwam de regen met bakken uit de lucht!

Kortom: een geweldige middag vol sport, strijd en gezelligheid. De nieuwe combinatie van tennis en padel is zeker voor herhaling vatbaar! Iedereen bedankt voor deze geslaagde editie en natuurlijk: tot volgend jaar! ๐ŸŽพ๐Ÿ“