
Publicatiedatum: 30-09-2026
Nieuwscategorie: blaashal
Opbouw blaashal
Zoals je wellicht al wel hebt gezien staat de blaashal weer!
Vrijdag 18 en zaterdag 19 september is er door een grote groep vrijwilligers (zowel leden, als ouders van kinderen die helemaal geen lid zijn!) hard gewerkt om de blaashal weer klaar te maken.
De werkzaamheden gingen voorspoedig, zelfs zo goed dat we al snel de hal konden opblazen ( lekker man!!). 🎥🎞️ Kijk zelf maar hoe snel!!
Er was wel teveel wind om de lampen ook op te hangen, dit is uiteindelijk op dinsdagavond 22 september nog gedaan. Vanaf zaterdag 26 september is de hal weer speelklaar en vanaf maandag 28 september zijn de wintertrainingen gestart.
Baan huren? Check de site voor alle info.
Er zijn enkele lampen die nu nog niet werken, dit weten we en hier wordt binnenkort aan gewerkt!
Via deze weg ook nog een hele dikke vette dank je wel voor iedereen die het dit jaar mogelijk heeft gemaakt dat de hal weer staat! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

